A manchesteri legendával vacsorázott a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője

A manchesteri legendával vacsorázott a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője

672 meccs, 114 gól a Manchester United együttesében. Kétszeres BL győztes, 13-szoros angol bajnok, négyszeres FA Kupa győztes. Ryan Giggs a walesi válogatott történetének legfiatalabb játékosa volt, kedden pedig a magyar nemzeti csapat ellen irányítja szövetségi kapitányként hazája együttesét. Hétfőn este viszont egy régi jó barátjával vacsorázott, és egy jót beszélgettek.

Zoran Spisljak, a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője ugyanis nagyon jó barátságban van a legendás játékossal. A Szpari trénere 1991-től 1995-ig játszott Walesben, majd 2007-ig előbb a Cardiff City, majd a Southampton és a Barnet korosztályos csapatait irányította. Később, 2010-ben visszatért Angliába egy tanulmányútra, és ekkor több hónapot töltött Manchesterben, innen a jó viszony Ryan Giggsel.