A jövő sztárjai érkeznek a Speedway Ringre!

Szeptemberben  ismét rangos nemzetközi versenyt rendeznek a Nagyhalász Speedway Ringen. A jövő sztárjai érkeznek a salakmotoros U19-es Európa-bajnokság döntőjére. Olyan versenyzők, akik közül néhánnyal majd a GP mezőnyben is biztosan találkozunk pár év múlva! 


Az első selejtezőt Svédországban már megtartották, és három dán motoros mellett egy svéd és egy norvég jutott a fináléba. Casper Henriksson,  William Drejer,  Jesper Knudsen, Nicolai Heiselberg és Mathias Pollestad már páholyból figyelheti, kik lesznek a riválisok. Szlovákiában és Csehországban rendeznek még egy-egy selejtezőt, onnan is az első öt jut tovább, valamint a három selejtezőt követően a két legjobb hatodik, így alakul ki a döntő mezőnye. 


Az U19-es EB finálét szeptember 17-én rendezik Nagyhalászban.