A harmadik fordulóba jutott a Szpari női csapata a Magyar Kupában, a Nyírség búcsúzott

Szolnokon lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus női együttese a Magyar Kupa második körében A mieink ugyan nem kezdtek jól, mivel a házigazda már a találkozó elején vezetést szerzett, de Nagy Panna a 40. percben egyenlített, sőt az első játékrész hajrájában Kárpátfalvi Virág már a Szparit juttatta előnyhöz. Fordulás után aztán beindult a henger, Nagy Panna meg sem állt a mesterhármasig, Kárpátfalvi Virág is duplázott, és Tóth Cintia is betalált, így a Spartacus tovább jutott, és várhatja a harmadik fordulót.

Szolnoki MÁV UFC - Nyíregyháza Spartacus 1-6 (1-2)

A Nyírség NSC is pályára lépett a Magyar Kupában, és itt az első félidőben eldőlt a továbbjutás. A Kazincbarcika háromszor is betalált, és végül a borsodiak jutottak tovább.

Nyírség NSC - Kazincbarcika 0-5 ( 0-3)