Jövő júliustól összesen egyhavi bérrel emelkedik a csecsemőgondozási díj
Jövő júliustól összesen egyhavi bérrel emelkedik a csecsemőgondozási díj

Ezt az Emberi Erőforrások Minisztériumának helyettes államtitkára jelentette be szombaton.

Sölch Gellért egy kóspallagi hagyományőrző és kulturális rendezvény megnyitóján arról beszélt, hogy a kormány időben meghozott intézkedései nyomán a helyi közösségek összefogása és egymás segítése adott erőt, hogy sikerrel vegyük az első akadályt a koronavírus-járvány idején.

Hozzátette: Magyarország olyan erővel rendelkezik, amellyel sikeres nemzet lehet a 21. században, a harmadik évezredben is.

Az a szabadság és szuverenitás kellett ahhoz, hogy a kormány időben hozhasson meg intézkedéseket, amelyet még Szent István király államszervező munkája eredményeként, rengeteg áldozattal őriztek meg őseink

 – fogalmazott a helyettes államtitkár.

MTI