A hajrában fordítva nyert a Szpari - Izgalmas meccsen győzött a Nyíregyháza

Hatalmas vihar érkezett Balmazújváros fölé egy órával a kezdés előtt. Szerencsére a felhők gyorsan elvonultak, de a pálya alaposan elázott.

Nyíregyháza Spartacus - Dorogi FC 3-2 (0-2)

Balmazújváros

Jv: Szilágyi Sándor( Medovarszki János, Csatári Tibor)

Nyíregyháza: Fejér - Herczku (Kalocsai 82.), Papucsek, Jánvári, Nemes, Sigér (Márkus 37.), Vass (Paku a szünetben), Hamed (Pócsik a szünetben), Gresó, Zamostny (Csörgő a szünetben), Novák

vezetőedző: Szergej Pacaj

Dorogi FC: Mursits - Nyíri, Izing, Szerencsi(Csillag 88.), Barna (Józsa 77.), Tóth, Pálinkás (Berkó 88.), Lénárt, Szedlár (Girsik 84.), Papp, Dlusztus

vezetőedző: Fenyvesi László

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

1. perc Gól, egy balról érkező beadás után Fejér még nagyot védett, Szedlár viszont a kapuba lőtt, 0-1.

8. perc Novák elől mentett Izing az ötösnél szögletre.

10. perc Szedlár egy csel után balról kilőtte az alsó sarkot, 0-2.

12. perc Vass Patrik lőtt fölé 18 méterről.

13. perc Gresó beadásánál Papp mentett. A következő támadásnál megint Gresó, belőtt labdája elment a kapu előtt.

15. perc Novák fejelt Nemes beadása után, Mursits fogta meg a labdát.

24. perc Szerencsi szabadrúgása után Fejér és a kapufa egyesült erővel mentett.

25. perc Sigér kapott sárga lapot.

28. perc Szedlár lépett ki a bal oldalon, Fejér hárította lövését.

34. perc Lénárt kapott sárgát reklamálásért.

41. perc Zamostny elől fejelték szögletre a labdát.

45+3. perc, Novák lövésénél bravúrral védett Mursits.

Vége az első félidőnek, vezet a Dorog.

50. perc GÓÓÓL! Egy kapu előtti kavarodás után Novák Csanád passzolt a kapuba, 1-2.

57. perc Csörgő kapott labdát a bal oldalon Pakutól, de nem sikerült kapura tennie.

62. perc Paku szöglete után Jánvári fejelt fölé.

66. perc Papucsek kapott sárga lapot.

70. perc Márkus távoli lövését fogta a dorogi kapus.

78. perc Tomás Lénárt második sárgáját is megkapta, kiállította a játékvezető.

79. perc Novák elől mentett az utolsó pillanatban Izing.

90. perc GÓÓÓÓÓL!  Gresó Mátyás lőtt középről a sarokba, 2-2.

91. perc GÓÓÓÓÓÓL!!!!! Gresó Mátyás érkezett jól a hosszún, és a kapub lőtt, 3-2!

93. perc Mursits kapott sárga lapot.