A Grund nyerte a megyei tornát

A Grund nyerte a megyei tornát
U13-as csapatoknak rendeztek labdarúgó teremtornát.

Hét egyesület részvételével rendezett U13-as labdarúgótornát vasárnap az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága. A Filo Focicsarnokban zajló egész napos tornán a megye különböző részeiről érkező korosztályos csapatokat két csoportba osztották a szervezők, majd az azonos pozícióban zárók helyosztókat játszottak egymással. A színvonalas tornán végül a Grund FSE csapata végzett az élen, megelőzve az utolsó meccsre elfáradó Gyulaházát, a tetszetősen futballozó Tarpát, illetve a két legfontosabb meccsén csupán egy góllal alulmaradó Filo csapatát. A győztes együttes serleget és labdát, a dobogós csapatok játékosai pedig érmeket kaptak, amit Krizán Sándor megyei igazgató adott át a gyerekeknek.

U13-as torna végeredménye: 1. Grund Focisuli SE, 2. Gyulaháza KSE, 3. Tarpa SC, 4. Filo SE, 5. Mátészalkai MTK, 6. Nyírpazony SE, 7. Gávavencsellői SE

Legjobb játékos: Herczku Szabolcs (Grund FSE)
Legjobb kapus: Fodor Tamás (Filo SE)
Gólkirály: Dancs Marcell 7 gól (Gyulaháza KSE)