9. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztivál – Hét országból érkeznek együttesek!

9. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztivál – Hét országból érkeznek együttesek!
A fotó a 2017-es Néptáncfesztiválon készült

Pénteken megkezdődik a 9. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztivál. Idén hét ország együttesei mutatják be tánckultúrájukat Nyíregyháza több helyszínén. A fesztivál gálaműsorát az augusztus 20-ai városi ünnepségen tartják meg a Kossuth téren.

Három ázsiai, két amerikai és két európai ország táncosai varázsolják egzotikus táncházza a következő napokban Nyíregyháza utcáit és tereit. A fesztiválnyitó gálaműsor péntek este 7 órakor kezdődik a Kossuth téren, és indul a táncegyüttesek bemutatója.

Részletek a videóban!

 

Kapcsolódó tartalmak:

► Nemzetközi kavalkád – Pénteken startol a 9. Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztivál

Kulisszatitkok a Nyírség Nemzetközi Néptáncfesztiválról a Sziesztában

► 2019-ben újra Nemzetközi Néptáncfesztivál Nyíregyházán – Íme, az időpont és a részletek!