14 csapatos lehet az NB-I? Mindenki bizonytalan, folytatódik-e a szezon ?

14 csapatos lehet az NB-I? Mindenki bizonytalan, folytatódik-e a szezon ?

Végh Gábor, a ZTE tulajdonosa szerint a következő idénytől 14 csapatnak kellene indulnia az NB I-ben, ami azt jelentené, hogy idén nem lenne kieső. A mostani folytatásában már nem hisz, annak lezárásáról a gyors döntésben bízik. Az ő tervei szerint nem lenne kieső az NB I-ből, az NB II-ből pedig a jelenlegi első két helyezett jutna fel. Amúgy is az lenne az észszerű, ha nem 12 csapatos lenne a bajnokság, és ez a létszám – mármint a megemelt – ,a jövőben is maradhatna – mondta Végh Gábor.

Lengyel Roland, a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője szerint így nehéz tervezni, és ő is kevés esélyt lát a folytatásra.  

- Pesszimista vagyok, és nem tudom, hogy befejezhető-e az idény. És ha igen, mikor: júniusban, júliusban, augusztusban? Nagyon sok a kérdőjel. A játékosok továbbra is teszik a dolgukat, becsülettel készülnek a kiadott heti edzésterv alapján - mondta Lengyel Roland vezetőedző.