13 lőtt góllal nem lehet meccset nyerni - Vereséget szenvedtek a kézisek

Két nulla ponttal álló csapat találkozott a Continental Arénában a férfi kézilabda NB-I/B-ben. Persze ezen nagyon nem is lehetett csodálkozni, mivel a Nyíregyházi KC csak egy, a vendég Békés egy meccset sem játszhatott eddig a járvány miatt. 

A mieink kezdtek jobban, és 2-0-ra vezettek, de aztán jött egy hosszas gólcsend, melyet kihasznált a Békés, és fokozatosan meglépett. Ebben az is segítette a vendégeket, hogy sokat játszhattak emberelőnyben. A szünetben öt gól volt a különbség. Fordulás után megint 2-0-val kezdtek a mieink, de Pajkó kapus a Békésnél elkapta a fonalat - és a kapura lőtt labdákat. Állandósult a 4-5 gólos különbség, majd a sok hazai kiállításnak hála - 20 percet volt emberhátrányban a csapat - a végére elfáradt, így a Békés biztosan győzött, főleg annak köszönhetően, hogy az NYKC sok támadást rontott. 

Nyíregyházi KC - Békés 13-21 (6-11)

Nyíregyháza: Gadnai - Horváth, Fábián 2, Nyitrai, Varga 2, Gubó 3, Vasas 2

Csere: Both (kapus), Csikós 2, Takács 1, Munkácsi, Újvári, Erdős 1

Edző:Kerekes Tamás, Tarnavölgyi Gergely