10 versenyző, 8 érem - jól zárta a tavaszi idényt a Nyírsport SE

10 versenyző, 8 érem - jól zárta a tavaszi idényt a Nyírsport SE

A tavaszi szezon utolsó szabadfogású versenyén vettek részt városunk utánpótlás birkózói. A Munkácsi Dezső emlékversenyt Kazincbarcikán rendezték 202 résztvevővel. A Nyírsport SE 10 ifjú versenyzője 8 érmet gyűjtött be a 23 egyesületet felvonultató rendezvényen. A UTE és listavezető ESMTK mellett ott voltak a kassai csapatok is , hogy a nyári szünet előtt még egyszer összemérhessék erejüket. Az erős mezőnyben a Nyírsport SE a csapatverseny  5. helyén végzett.

Eredmények:

Ovis:
26 Kg Kiss Lantos 1.hely (Nyírsport SE)
Gyermek II
22 Kg Malik Simon 1.hely (Nyírsport SE)
Gyermek I
22 Kg Maros Hanna 1.hely (Nyírsport SE)
29 Kg Maros István 2.hely (Nyírsport SE)
+46 Kg Pécsi Kevin 3.hely (Nyírsport SE)
Diák II
38 Kg Vágner Patrik 3.hely (Nyírsport SE)
Diák I
50 Kg Jeles Antal 3.hely  (Nyírsport SE)
Felnőtt 
125 Kg Ágoston Alexander 1.hely (Nyírsport SE)