Zsinórban a harmadik győzelem - ismét nyertek a férfi kosarasok

Hübner Nyíregyháza BS-MEAFC-Miskolc 95-67 (26-16, 30-22, 19-13, 20-16)

Kezdő:: Hobbs 23/3, Szobi 6, Bazsó 10/3, Sitku M. 15, Tóth 12.
Csere: Bus 12, Czinger 6, Mokánszki 8, Brúgós, Demeter 3/3, Vaskó, Hengsperger.

Sorozatbeli harmadik győzelmét szerezte meg a Hübner Nyíregyháza BS kosárlabda csapat csütörtök este a Continental Arénában.  A mérkőzésen nem hagytak esélyt a nyíregyháziak ellenfelüknek, és már az első negyed után 10 pontos előnyre tettek szert. A találkozó további részein is a hazaiak diktálták az iramot, a MEAFC felzárkózási próbálkozásai sorozatosan kudarcba fulladtak.  A negyedik negyedben -  magabiztos vezetés mellett - Siska János vezetőedző azt is megengedhette magának, hogy egyszerre négy nyíregyházi fiatalt küldjön a pályára. Hengsperger István először kapott lehetőséget felnőtt tétmeccsén.

Siska János: Gratulálok a csapatnak az újabb győzelemhez. Nagyon örülök annak, hogy a fiatalok is pályára tudtak kerülni. Sok sikert kívánok a Miskolc csapatának.

A nyíregyháziak legközelebb a Pécs otthonában mérkőznek október 30-án.