Zökkenőmentesebb a haladás a felújítás alatt lévő Tiszavasvári úti felüljárón

Zökkenőmentesebb a haladás a felújítás alatt lévő Tiszavasvári úti felüljárón

Olvasóink jelezték, hogy miután átterelték a forgalmat egyik oldalról a másikra, most a gépjárművel közlekedők által használt részen a két réteg illesztésénél nehézkes a haladás.

Kérdésünkre a kivitelező felhívta a figyelmet, hogy ez még természetesen messze van a végleges állapottól, de figyelnek a városlakók jelzéseire, ezért azok beérkezését követően, hétfőn délután elsimították a kérdéses részt, sőt, a kátyúkat is javították.

Így zökkenőmentesebbé vált a haladás a hangsúlyozottan komplex felújítás alatt lévő felüljárón. Ezzel együtt a KE-VÍZ 21 Zrt. a közlekedők türelmét kéri, hiszen a következő mérföldkő a folyamatban tervezhetően az ősz vége-tél eleje, amikorra a kopóréteget is megkapja a híd.