Zene Sóstón, texasi hangulatban? A blues helyi nagykövetei hamarosan újra koncerteznek!
Zenekarfotó: Kocsis Gábor

Tavaly év végén koncertezett először Nyíregyházán a Texas Tourist! A zenekar akkor bebizonyította: szabolcsi zenészek is tudnak texasi hangulatot varázsolni!

Egy kis blues, egy csipet funky és rock 'n' roll életérzés – azóta már többször állt színpadra a formáció.

Teszi ezt újra a Texas Tourist, ráadásul szabad ég alatt, hiszen augusztus 7-én a Sóstói Piac szomszédságában csapnak a húrok közé a srácok. A Zene Sóstón elnevezésű rendezvényen is bemutatkoznak – a koncert ingyenes lesz; 18:30 körül kezdenek majd. A zenekar alapítójával, énekes-gitárosával, Jimmy-vel beszélgettem:

Biztos érdekes lesz Sóstón játszani, várjuk már! Saját szerzeményeket hallhatnak majd tőlünk az érdeklődők. És jó hír, hogy a hangzóanyagunk már elkészült, a YouTube-on is megtalálható és hamarosan CD formájában is megjelenik.

A zenekarban Jimmy mellett láthatjuk-hallhatjuk még Pinte Zoltánt (gitár), Juhász Leventét (basszusgitár), Majoros Jánost (dobok).

 

Szerző: Rutkai