Volt egyszer egy koncert - Avagy „Legyen a zene mindenkié”…

A megtett út rögös volt, de töretlenül, időt és energiát nem sajnálva dolgoztak azon, hogy az elgondolásból először csak jó szórakozás önmaguk számára, majd pedig vállalható, élvezhető műsor legyen a közönség számára is.

A négy év alatt sok minden változott… a kezdeti csetlő-botló szárnypróbálgatások egyre határozottabb szárnycsapásokká nőttek, egy valami azonban nem változott… a mérhetetlen önirónia, a töretlen jókedv és a zene szeretete. Sikerük titka nem a profizmus, sokkal inkább az közös zenélés élményből fakadó határtalan jókedv.

2018. augusztusában a VIDOR Fesztivál színpadán adtak koncertet, melynek előzményeit és az eseményt a Nyíregyházi Televízió kamerái is rögzítettek. Aki lemaradt volna akkor, vagy netán újra nézné a koncert legjobb pillanatait, az most megteheti 2019. január 1-én este fél 8-tól a Nyíregyházi Televízió műsorán.


A zenekar tagjai:

Chrien Gábor – szólógitár;

László Gergely – ritmusgitár, ének;

Podlovics Lajos -ének;

Simon Tibor – dobok;

Szalontai István – basszusgitár;

Vajda Péter – billentyű


Fotók: Beregszászi János