Visszavágott a Vasas a hétközi vereségért - ezúttal is 3-0, csak fordítva

Visszavágott a Vasas a hétközi vereségért - ezúttal is 3-0, csak fordítva

Abdulazimova visszatért az olimpiai selejtezők után, de az azeri válogatott végül nem lépett pályára a Nyíregyháza ellen a Vasas színeiben. A héten már második alkalommal találkozott a két csapat az Extraligában, és amíg szerdán a Nyíregyháza játszott remekül, most az angyalföldiek tették ugyanezt. Az első játszmában már az elején meglépett a Vasas, és nyerte a játékrészt. A másodikban ugyan vezetett a Fatum, de fordítottak a fővárosiak, csakúgy mint a harmadik felvonásban. Az angyalföldieknél 39 támadás végződött ponttal, és főleg blokkokban nőttek a mieink fölé. A hazaiak 12, a Nyíregyháza 4 pontot szerzett sánc után.A Fatum jelenleg második a tabellán a Kaposvár mögött.  

Vasas Óbuda - Fatum Nyíregyháza 3-0 (15, 19, 16)

Nyíregyháza: G. Francesco, Varga 7, Pintér 3, Pilar 5, Lohman 7, Lymareva 7

Csere: Tóth F.(liberó), Vasileva 4, Szabó

vezetőedző: Hollósy László