Vereség – kikapott Kisvárdán a Szpari
Újabb felkészülési mérkőzést játszott a Nyíregyháza Spartacus.

Kisvárda–Nyíregyháza Spartacus 3–2 (1–2)

Nyíregyháza: Ovszijenko (Hrabina 75. p) – Szokol (Rubus 46. p), Ivanovs, Fodor, Bosnjak (Törtei 64. p) – Kostic (Koller 64. p), Zofcák, Arziani (Pákolicz 37. p), Pekár (Abdouraman 64. p) – Halenár, Seydi (Dartsimelia 46. p)

A Szpari kezdett aktívabban. Előbb egy bedobás után Seydi tette maga elé a labdát, de nyolc méterről fölé lőtt, majd Bosnjak ment el a bal oldalon, beadását Halenár 18 méterről csavarta kapura, de néhány centiméterrel elkerülte a labda a kaput. A 15. percben az igen aktívan játszó Arziani lőtt távolról, és a felső lécet találta el. A Szpari támadott, a Kisvárda viszont egy ellenakcióból gólt szerzett. Egy bal oldali akció végén Erős lőtt nyolc méterről a hosszú sarokba a 18. percben, 1–0. A Nyíregyháza megpróbált azonnal válaszolni, és meg is volt a lehetőség, ám Halenár nyolcméteres emelését védte a hazai kapus. A 32. percben egyenlített a Szpari. Egy beadás után kipattant a labda, Igor Zofcák pedig nagyon okosan nem erőből lőtt kapura, hanem 20 méterről a bal alsó sarokba csavart, 1–1. A játékrész hajrájában Arziani meghúzódott, helyére Pákolicz Dávid állt be, aki a 44. percben gólt szerzett. Egy jobb oldalról érkező beadást nyolc méterről fejelt a kapuba, 1–2. Fordulás után visszaesett a játék színvonala, és a 70. percben Erős egy szép emeléssel egyenlített, majd a hajrában Dosso egy kapufáról kipattanó labdát fejelt a kapuba, így a Kisvárda nyerte a találkozót.