Vereség Dorogon - Tovább várat magára az első Szpari gól tavasszal

A második tavaszi meccsén Dorogon szerepelt a Nyíregyháza Spartacus. A legutóbbi meccshez képest egy helyen volt változás, Papp Máté kezdett.

Dorog FC - Nyíregyháza Spartacus FC 1-0 (0-0)

Buzánszky Jenő Stadion, zárt kapuk mögött

Jv: Zám Zsolt (Bede Tamás, Király Zsolt)

Dorog: Borsos – Kárász, Belényesi Cs., Dlusztus, Papp M.–Lénárt–Zuigeber, Tóth B., Mészáros Á.(Kanalos 74.), Szedlár (Csillag 21.) – Szabó L.(Vígh 82.)

vezetőedző: Fenyvesi László

Nyíregyháza Spartacus: Fadgyas - Szokol, Fodor, Papucsek, Jánvári, Papp M.(Svedyuk a szünetben), Márkus, Kalocsai (Starosta 66.), Paku, Gresó (Kovács 66.), Hamed

vezetőedző: Gálhidi György

1. perc A Szpari kezdett

10. perc Mezőnyjáték a találkozó elején, helyzet nélkül.

13. perc Papucsek mentett becsúszva egy induló hazai támadó elől.

18. perc Szokol passza után Kalocsai adta be a labdát, de Paku elől kivágták a védők.

25. perc Borsos szerezte meg a labdát Paku szöglete után.

29. perc Paku kapott sárga lapot.

36. perc Hamed beadását fejelte szögletre Kárász. A sarokrúgás nem volt veszélyes.

39. perc Hamed lőtt futtából 27 méterről fölé.

42. perc Zuigeber erős lövését hárította Fadgyas. Közben rákezdett az eső.

45. perc Csillag kapott sárga lapot.

Az első félidő nem hozott gólt.

46. perc Szabó lövését hárította Fadgyas.

56. perc Fadgyas fogta meg a labdát egy szögletet követő lövés után.

58. perc Zuigeber lőtt fölé 16 méterről.

60. perc Csillag csavart kapura a bal oldalról, mellé ment a labdája.

72. perc Papucsek kapott sárgát egy becsúszás után.

75. perc Két Fadgyas védés, előbb Csillag, majd Szabó lövését hárította.

77. perc Jánvári sárga.

80. perc Vezetést szerzett a Dorog. Egy bedobás után Dlusztus lőtt estében az alsó sarokba. 1-0.

84. perc Kárász kapott sárga lapot reklamálásért.

89. perc Hamed lőtt a bal oldalról mellé.

91. perc Csillag második sárgája után megkapta a pirosat is.

93. perc Hamed felé még egy beadás, de mellé megy a csúsztatás. Vége a mérkőzésnek, a Dorog nyerte a találkozót.

Fotó:nso.hu