Vereség a Mezőkövesdtől - Hazai pályán kapott ki a Nyíregyházi KC

A Mezőkövesd ellen lépett pályára a férfi kézilabda NB-I/B-ben a Nyíregyházi KC. A mieink ugyan nem kezdtek jól, 4-8 nál négy góllal is vezettek a vendégek, de Erdős Zoltán és Gubó Alex góljaival felzárkózott az NYKC, és 11-11-nél egyenlített. Az első félidő végén ugyan a kövesdiek álltak jobban, de fordulás után Varga László és Vasas György góljai után 16-17-nél egyenlítési lehetősége is volt a Nyíregyházának, de nem sikerült vele élni, sőt hárommal megléptek a borsodiak. A folytatásban nagyot küzdött ugyan az NYKC, de végül a Mezőkövesd nyerte a találkozót. A legnagyobb különbség a lövési hatékonyságban volt, a hazaiak 55, a vendégek több mint 80%-os eredménnyel lőttek. 

Nyíregyházi KC – Mezőkövesd 23-31 (11-13)
Ld: Erdős 7, Gubó 5, Vasas 4, Varga 4

vezetőedző: Bozidar Bursac