Változás a keretben - Lászlop Alexandra marad, ketten távoznak a röplabdásoktól

Folynak a tárgyalások a Fatum Nyíregyházánál, a klub vezetése már a következő évi keret kialakításán dolgozik. Eldőlt, hogy Katarina Glavinic és Ivana Radonjic szerződését nem hosszabbítják meg a felek. Katarina a tavalyi szezon elején, Ivana pedig a végén érkezett Nyíregyházára. Mindkettejüknek köszönjük mindazt, amit a klubért tettek. 

Az is eldőlt, hogy Lászlop Alexandra viszont a Fatumnál folytatja. A center ötödik idényét kezdi Nyíregyházán. 

- Sajnos a tavalyi szezon nem úgy alakult ahogy azt elterveztük. Számomra elég nagy érvágás volt hogy sem a kupában sem pedig a bajnokságban nem sikerült érmet nyerni. Ilyen a sport, egyszer fent egyszer lent. Nagyon örülök neki hogy még egy évet aláírtam Nyíregyházára. Mikor idejöttem nem gondoltam volna hogy ilyen sokáig maradok hiszen ez lesz az 5. szezonom. Ennyi idő alatt szoros barátságok is kialakultak illetve tűzön-vízen átmentünk már a klubbal és játékosokkal, minden erőmmel azon leszek hogy a játékommal segítve a 2022/23-as szezonban visszakerüljünk az élvonalba – mondta Lászlop Alexandra.