ELMARAD! - Valami csaj(ok) - a Rózsavölgyi Szalon előadása Nyíregyházán

ELMARAD! - Valami csaj(ok) - a Rózsavölgyi Szalon előadása Nyíregyházán
A darab szereplői: Pokorny Lia és Őze Áron (Fotó: internet)

ELMARAD! - A Rózsavölgyi Szalon Neil Labute Valami csaj(ok) című komédiáját mutatja be március 17-én Nyíregyházán, a Váci Mihály Kulturális Központban. A darab szereplői: Pokorny Lia és Őze Áron. 

Egy középkorú férfi nősülni készül, s elhatározza, végigjárja az élete nagy szerelmeit. Valamennyiükkel hasonló szállodai szobában találkozik, más-más városokban (az első az első szerelem, a második az érzéki, a harmadik a különleges, a negyedik az igazi),de nem lel megnyugvást, a nők sokkal többet értek-érnek nála, egy elrontott, gyáva élettel kell szembenéznie a végén… Szellemes képek, szórakoztató előadás alapanyaga - különösen, ha az összes nőt ugyanaz a színésznő játssza – bravúrszerep!