Újrainduló szakrendelések és előjegyzések a kórházban

Újrainduló szakrendelések és előjegyzések a kórházban
Újrainduló szakrendelések és előjegyzések a kórházban

Ahogy fokozatosan csökken a pandémiás betegek száma Magyarországon, egyre több lazítást rendelnek el a kórházakban is. 1. június 7-étõl, hétfőtől fokozatosan újraindulnak az I. Belgyógyászati Osztályhoz tartozó speciális szakrendelések a Jósa András Oktatókórház citromsárga Belgyógyászati Tömbjének földszintjén.

A szakrendelésekre az alábbi telefonszámokon kérhetőek előjegyzési időpontok: Nephrológiai és Hypertonia szakrendelés: 2007-es mellék; Belgyógyászati Érszakrendelés (értágítós infúziós kezelések): 1271-es mellék; Gasztroenterológiai szakvizsgálat, illetve alsó és felső tükrözések: 2384-es és 2385-ös mellék. 2. újraindultak a sebészeti szakrendelések a Jósa András Oktatókórházban, előjegyzés szükséges. Időpontot a 06-20/386-9555-ös számon lehet kérni, munkanapokon 9 és 14 óra között. 3. Az ortopédiai osztály újraindításával, a járványügyi szabályok betartása mellett, lehetőség nyílik a korábban elmaradt műtétek elvégzésére. Új műtéti időpont kijelölésére, kérik, jelentkezzenek az ortopédiai szakrendeléseken.