Újra tenisz - Győzelemmel kezdett Fucsovics Márton a Budapest-kupán

Újra tenisz - Győzelemmel kezdett Fucsovics Márton a Budapest-kupán

Pénteken kezdődött a Budapest-kupa teniszverseny a fővárosban. Zárt kapuk mögött rendezik a találkozókat a legjobb magyar férfi és női játékosok részvételével, így Babos Tímea és a nyíregyházi Fucsovics Márton is rajthoz állt a koronavírus-járvány kitörése utáni első hazai tornán. Marci első meccsén két játszmában - négy nyert játékig tart egy szett - legyőzte Nagy Pétert. 

Fucsovics Márton - Nagy Péter 4-3, 4-2

- Hosszú kihagyás után mindenkinek a játékán érződik, hogy régen játszottunk tétmérkőzést. De nagyon élveztem, hogy újra pályán lehetek. Nem volt könnyű legyőzni Pétert, jól ismerjük egymást. A következő ellenfelem Sergiy Stakhovsky lesz, aki korábban volt a top 30 tagja is - mondta a találkozó után Fucsovics Márton.