Újra érvényes a felhívás: jógázz velünk Nyíregyháza legszebb parkjában!

Újra érvényes a felhívás: jógázz velünk Nyíregyháza legszebb parkjában!
Újra érvényes a felhívás: jógázz velünk Nyíregyháza legszebb parkjában!

Újabb két, közös gyakorlással folytatódik a Jóga a parkban program augusztus 28-án és szeptember 4-én (szerdánként) 18:00–19:30 között, dr. Szabó Sándor vezetésével. Az egymásra épülő, fokozatosan felépített jógagyakorlatok a nagyközönség számára is kivitelezhetők lesznek. Helyszín: Nyíregyházi Egyetem, Tuzson János Botanikus Kert. Bejárat az egyetemi kézilabdapálya felől, a székelykapunál. A program ingyenes, a belépőjegyet leszámítva, melyet csoportosan fizetnek. Felszerelés: jógamatrac, takaró, esetleg jógapárna, esernyő. Részletek és jelentkezés itt: drsza­bos8@gmail.com, telefon: 06-70/501-0412.