Ujhelyi Imre Díjjal ismerték el Bárány László, a Master Good cégcsoport ügyvezető igazgatójának munkáját
Fotó: Agrárminisztérium

Az 1848/49-es Forradalom és Szabadságharc március 15-ei emléknapja alkalmából, a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban rendezett ünnepségen, Nagy István agrárminiszter a vidéket a magyar nemzet gerincének nevezte, és akiknek tett ígéretét betartja, amivel soha nem látott fejlesztések indulnak el az agráriumban – számolt be a magyarmezogazdasag.hu.

Nagy István agrárminiszter az ünnepségen Ujhelyi Imre-díjat adományozott Bárány László, a Master Good cégcsoport ügyvezető igazgatója részére, a hazai baromfifeldolgozás fejlesztése terén elért eredményeiért, innovatív vezetői munkájáért, aki a tavalyi évben a VIDOR Fesztivál főtámogatója lett, és elkötelezett a kulturális értékek felé is – erről itt olvashatnak bővebben.