Újabb játékost igazolt a Fatum Nyíregyháza

Visszatér nevelőegyesületéhez Szabó Lili. A szélső ütő az elmúlt években a fővárosban játszott az Újpest és az MTK színeiben. Bár az elmúlt években is rendre felmerült, hogy visszatér a szabolcsi megyeszékhelyre, mostanra biztossá vált, hogy a 2023/2024-es idényben a Fatum Nyíregyházát erősíti. 

- Boldog vagyok, hogy újra szülővárosomban játszhatok! Nagyon hiányzott a hazai környezet és az itteni emberek. Személyes célom hogy minél többet fejlődjek, csapatszinten pedig a bajnokságban és a kupában is a dobogón szeretnék állni - mondta Szabó Lili. 

Lili a Móricz Iskolában kezdte röplabda pályafutását, majd a Fatum Nyíregyházában mutatkozhatott be az élvonalban. A nyáron 21. életévét betöltő játékos 187 cm magas, és korábban volt a magyar korosztályos válogatott tagja, 2018-ban ott lehetett az Európa-bajnokságon is.