Újabb fiatal érkezett a Szparihoz - Vasiljevic Nikola Nyíregyházán folytatja

Újabb fiatal érkezett a Szparihoz - Vasiljevic Nikola Nyíregyházán folytatja

A Szolnok elleni felkészülési találkozón már bemutatkozott a Nyíregyháza Spartacusban Vasiljevic Nikola, a védekező középpályás pedig a Szparival kezdte a felkészülést is. A 19 éves labdarúgó Szegeden nevelkedett, és három éven keresztül meghatározó tagja volt a Grosics Akadémia U19-es együttesének. Az elmúlt bajnoki évben a 18 forduló alatt 17 mérkőzésen lépett pályára. A Spartacus vezetése megállapodott vele, így a következő szezonban ő is bevethető. 

A Szpari keretében ezzel tovább nő a fiatalok száma, a Hajdúszoboszló elleni felkészülési mérkőzésen 11 saját nevelésű labdarúgó lépett pályára a csapatban, közülük 9 játékossal profi szerződést kötött a klub, és jelenleg is van olyan akadémista, akinek már kontraktust ajánlott a Spartacus.