Tükörvilág – Győztes koreográfiákkal tartott évzáró gálaestet a Princess Balettiskola
Fotók: Princess Balettiskola

Június 16-án került megrendezésre a Princess Balettiskola Tükörvilág című gálaelőadása a Móricz Zsigmond Színházban.

Nyíregyházán egyedülállóan kettős profilú – modern tánc és balett – iskola hatodik évadát ünnepelte. Az előadáson minden korcsoport bemutatta az év során készült koreográfiáit, több szóló és duett produkció tette színesebbé a programot.

Olyan koreográfiák is bemutatásra kerültek, melyek a IX. Szolnoki Táncfesztivál  és Koreográfus Verseny elismert táncművészekből álló zsűrije előtt sem találtak legyőzőre. Az iskola alapítója Dr. Némethy Mária tanítványai fantasztikus estével lepték meg a táncművészet kedvelőit. Az előadást a Magyar Táncművészeti Egyetem rektorhelyettese, Szakály György és a Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium tánctagozatának képviseletében Antal Dóra, valamint Szilágyi Zsolt is megtekintette.

Meglepetés vendégként a FlashBird és az Almost Famous együttes élő koncerttel lepte meg a nagyérdeműt.

Az iskola táncpedagógusai: Dr. Némethy Mária, Szakály Viktória, Borbély Csaba, Török Alexandra, Bugya Saci

 

Szöveg és fotók: Princess Balettiskola

Kapcsolódó galéria

Tükörvilág – Gálaestet tartott a Princess Balettiskola