Továbbjutás a Magyar Kupában!

A Női Röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Jászberény vendégeként lépett pályára a Fatum Nyíregyháza.

Jól kezdtek a mieink, és bár a játszma elején még tartotta a lépést a hazai csapat a Fatummal, a játékrész felénél már nyolc pont volt az előny. Végül 18 perc alatt nyerte a szettet a Nyíregyháza. A folytatásban sem vett vissza a tempóból Leonidas Gaitanakis csapata, már a második játszma elején elhúzott ellenfelétől, és biztosan nyerte ezt a felvonást is. A harmadikban több helyen is változtatott a nyírségiek vezetőedzője, de a pályára lépők is remekül teljesítettek, és biztosan hozták a harmadik szettet is. 
A mieink végül kevesebb mint egy óra alatt 3-0-ra nyerték a párharcot, és továbbjutottak a Magyar Kupában. 

Jászberény – Fatum Nyíregyháza 0-3 (-12, -11, -12)

Nyíregyháza: Cicic 4, Karaoglu 5, Cepni, Belova 6, Leban 14, Lászlop 6
Csere: Tóth F. , Nikolaichuk(liberók), Török 2, Kovács-Francesco 2, Ambulija 10, Földi, Rufin-Martinez 1, Jurdza 8
vezetőedző: Leonidas Gaitanakis