Tovább szépül Nyíregyháza! – Indul „A szomszéd fűje mindig zöldebb” projekt

Tovább szépül Nyíregyháza! – Indul „A szomszéd fűje mindig zöldebb” projekt

Az akció keretében a lakosság és az intézmények, az ingatlan előtti közterületre igényelhetnek 1 m3 komposztos termőföld keveréket, illetve 1 kg fűmagot, amelyet ingyenesen biztosít a társaság.

 

A Társaság az igényeket a készlet erejéig tudja támogatni.

A program fő célja, hogy a lakossággal közösen növeljék vagy javítsák a város zöldfelületeinek nagyságát és minőségét.

 

A pályázati adatlap kitöltésével tudnak jelentkezni az akcióra, amelyet 2019. március 6-ig küldhetik el a varosszepito@nyirvv.hu e-mail címre, vagy postai úton a NYÍRVV Nonprofit Kft. 4400 Nyíregyháza, Tüzér utca 2-4 levelezési címre.

A borítékra a pályázat nevét tüntessék fel:

 

„Szomszéd fűje mindig zöldebb!"

 

A komposztos termőföldet és a fűmagot a Társaság biztosítja, a telepítés és a további gondozás az igénylő feladata. A benyújtott pályázatokat érkezési sorrendben, a készlet erejéig, valamint helyszíni megtekintést követően bírálják el.