Tóth Fruzsina is marad - A saját nevelésű liberóval is megállapodott a Fatum Nyíregyháza

Tóth Fruzsina is marad - A saját nevelésű liberóval is megállapodott a Fatum Nyíregyháza

Tóth Dalma után ikertestvérével, a válogatottTóth Fruzsinával is megállapodott a Fatum Nyíregyháza. A liberó hatodik szezonját kezdi a Fatum-Nyíregyháza csapatánál. A nyíregyházi együttes kulcsjátékosának nem volt nehéz meghozni a döntést, könnyen igent mondott a klubvezetőségnek a folytatásra, és így a 2020/2021-es idényben is Nyíregyházáért játszik. Az egykoron a Móricz iskolában nevelkedő röplabdást kétszer választották meg – 2018-ban és 2019-ben is – az év legjobb utánpótlás játékosának.

- Bár szerettem volna ezt a szezont méltón lezárni, de a koronavírus-járvány átalakította az elképzeléseinket. A klubom viszont mindenben támogatott , ebből erőt tudtunk meríteni. Először otthoni online videókkal, majd közös kiscsoportos szabadtéri edzésekkel folytattuk, így nem estünk ki a napi ritmusból. A nyáron – a testvéremmel, csapattársammal Tóth Dalmával – az edzésekre szeretnénk koncentrálni. A cél pedig az aranyérem – nyilatkozta Tóth Fruzsina.