Török játékost igazolt a Fatum Nyíregyháza

A 190 cm magas, 21 éves, balkezes,  török nemzetiségű Yağmur Karaoğlu  csapatunk legújabb igazolása. A kiváló adottságú játékos az Olasz "A" ligából (Reale Mutua Fenera Chieri) teszi át székhelyét a hatszoros bajnok és kilencszeres kupagyőztes Fatum - Nyíregyháza csapatához. Az ankarai születésű és a helyi másodosztályú csapat (İlbank Ankara) saját nevelésű játékosa már 9 éves kora óta röplabdázik. Yağmur több szezont játszott nevelő egyesülete felnőtt csapatában. Egy szezonra (2019/20) a PTT Spor csapatához igazolt a Sultanlar Ligába (török ​​élvonalbeli liga).

A legutóbbi szezonban (2021/2022) az olasz A ligában szerepelt és a remek évet zárva a bajnokság 6. helyén míg az olasz kupában az előkelő 3. helyen végzett csapatával. A játékosra a közelmúltban Giovanni Guidetti a török válogatott szövetségi kapitánya is felfigyelt és behívta a FIVB Nemzetek Ligájára készülő felnőtt válogatott bővebb keretébe. A játékos egy szezonra kötelezte el magát csapatunkhoz.