Tirpák Fesztivál a Kossuth téren!

A tirpák gasztronómia és kultúra kerül a középpontba szeptember 15-e és 17-e között, amikor ismét megrendezik a Tirpák Fesztivált a Kossuth téren. A fesztivált három rendezvény színesíti, finom ételek, kézműves termékek, zenei fellépők és sok újdonság várja az érdeklődőket. Cikkünk folyamatosan frissül.


Takács Nikolas is a Tirpák Fesztivál színpadán!


A nyíregyházi táncegyüttesek néptánc- és népzenei műsora adja a program gerincét kora délutánig.


Elindult a főzőverseny is, dr. Kovács Ferenc polgármester a testvérvárosok delegációival köszöntötte a fesztiválozókat a színpadról.


Szombaton profi csapatok mutatják be főzőtudományaikat, akik főként burgonyából, kukoricából, káposztából, füstölt húsokból, almából, dióból és szilvából készült ételeket készítenek. A finom ízek kóstolásához a különböző zenei fellépők biztosítják a jó hangulatot.

 

Kapcsolódó galéria

Tirpák Fesztivál 20230916 délelőtt