Szurkoljunk együtt! - Világbajnokságra készülnek a táncosok

Világbajnokságra készülnek a Street Dance School Sportegyesület táncosai.
A táncosok már évek óta versenyeznek hazai és nemzetközi versenyeken. Az idei év igen kemény volt számukra, mert a folyamatos budapesti kvalifikációk megnyerése után a  nemzetközi versenyeken is bizonyítaniuk kellett.

Most rajtuk a világ szeme, hiszen Szolóban: Gerliczki Petra, Mózer Anna és Daruková Letícia versenyzik. Formációban pedig : Nagy Petra, Diósi Laura, Demjén Larina, Versényi Niké, Molnár Vanessza, Lukács Míra, Koczka Cintia, Szunyogh Alexandra, Gerliczki Petra, Mózer Anna, Vallyon Vivien

A Világbajnokságot Novalján rendezi az International Dance Open- Nemzetközi verseny szövetség 2023. 09.20-és 09.24 között. Ez idő alatt szurkolhatunk a nyiregyházi tehetségeknek. 

A Szieszta Plusz vendégei Kulcsné Nagy Mária egyesületi vezető, és Nagy Petra felkészítő edző voltak, akik megéltek a versenyprogramról, sőt, még a fellépőruhát is bemutatták.