Teltházas koncertet adott Kovács Kati Nyíregyházán, a Váci Mihály Kulturális Központban
Teltházas koncertet adott Kovács Kati Nyíregyházán, a Váci Mihály Kulturális Központban

A hazai könnyűzene egyik legkiemelkedőbb és legnagyobb hatású énekesnője izgatottan várta, hogy a pandémia után újra színpadra léphessen. Szabadidejét többek között kertészkedéssel és dokumentumfilmek megtekintésével töltötte, ám leginkább a színpadra vágyott vissza.

Kovács Kati Kossuth- és Liszt Ferenc-díjas előadóművész, a Fonogram-díj tavalyi életműdíjasa, nemrég pedig a Magyar Kultúra Lovagjai közé választották. Sikereit azonban elsősorban közönségének ajánlja. Kovács Katit 56 éve tartó karrierje során számos állami és szakmai kitüntetéssel díjazták. A legnagyobb elismerés számára azonban a közönség szeretete maradt. Koncertje Nyíregyházán is hatalmas közönségsiker volt.

Interjúban kérdeztük őt a visszatérésről, díjairól és a mindennapokról. Ha kíváncsiak a részletekre, nézzék vissza beszélgetésünket itt: