Távozik a csapatkapitány - Fodor Ferenc szerződése lejár a Szparinál

Távozik a csapatkapitány - Fodor Ferenc szerződése lejár a Szparinál

Távozik a Nyíregyháza Spartacus csapatkapitánya, Fodor Ferenc. A védő szerződése lejár az idény végén, és az egyeztetések után nem hosszabbítják meg a felek.

Fodor Ferenc 2014-ben érkezett a Szparihoz, a tavaszi Siófok elleni meccse volt a 150. találkozó a Nyíregyháza Spartacusban. Az élvonalban kétszer, az NB-II-ben hatszor volt eredményes, de betalált a Magyar Kupában is, és több emlékezetes bajnokit játszott a csapat színeiben.

- Nagyon megszerettem Nyíregyházát, sok szép emlék köt ide. Nagyon jó öt évet töltöttem itt, remek volt a kapcsolatom az emberekkel, de az élet ilyen, most egy új fejezet kezdődik. Nagyon jó mérkőzéseket játszhattam a Városi Stadionban, remek hangulat előtt, köszönöm a szurkolóknak a sok szeretetet amit kaptam - mondta Fodor Ferenc.