Támogatói estet szerveztek a nyíregyházi diákok

A Mustárház és a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda közös támogatói estet szervezett annak érdekében, hogy a diákszervezet további programokat valósíthasson meg és minél több fiatalt szólítson meg helyben.

A Mustárház és a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda közös támogatói estjét május 18-án, szombaton szervezték meg a Hotel Korona rendezvénytermében, melyre közel 150 fiatal érkezett. A résztvevők megtekinthették Vinai Vivien és Mokánszki Bálint latin-amerikai táncos bemutatóját, illetve Lőrinczi Fanni énekes produkcióját. Az est folyamán természetesen értékes felajánlásokra is lehetett tombolát venni, így nagyon sokan az élmények mellett akár még nyereményekkel is távozhattak. A rendezvényen befolyt közel 300 ezer forint a Nyíregyházi Diák-polgármesteri Iroda jövőbeli eseményeihez fog hozzájárulni.