Válogatott center tért vissza a Fatumnhoz!

Két év után visszatér Nyíregyházára Pintér Andrea! A válogatott center az elmúlt két szezont Békéscsabán töltötte, most viszont visszatér a Fatum Nyíregyházához. 

Pintér Andrea 2019-ben igazolt Nyíregyházára Jászberényből, és 2022-ig volt a Fatum játékosa, bajnok és kupagyőztes is lett az együttessel. A BRSE-vel is számos érmet szerzett, a MEVZA-ban arany, a bajnokságban ezüst és bronzérmet, a Magyar Kupában két ezüstöt nyertek. Az elmúlt idényben ő blokkolt a legjobban az Extraligában, és 228 pontot szerzett. 

- Örülök, hogy újra Nyíregyházán játszhatok. Remélem a szurkolók támogatásával együtt szép eredményeket fogunk elérni az elkövetkező szezonokban - mondta Pintér Andrea. 

Pintér Andrea áprilisban szülővárosában, Jászberényben rangos elismerést vehetett át, megkapta a „Gerevich Aladár sport díja”, amit a „versenysportban elért kimagasló eredményeivel" érdemelt ki. Érkezésével Lászlop Alexandra mellett egy újabb válogatott centere lesz a Fatum Nyíregyházának!