Tacskó Találkozó lesz Nyíregyházán! A legszebb és a leghosszabb tacsit is keresik majd!

Tacskó Találkozó lesz Nyíregyházán! A legszebb és a leghosszabb tacsit is keresik majd!

Tavaly startolt el a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Tacskó Találkozó. A rendezvény olyan jól sikerült, hogy idén folytatják a szervezők! Augusztus 4-én vasárnap reggel kezdődik az ebtalálkozó az Erdei Tornapályánál.

A szervezők nyitottak és szeretnének a résztvevőknek is kedveskedni, ezért az egyik legnagyobb közösségi oldalon nyílt szavazásokat is indítottak. Ki, milyen versenyszámot szeretne a rendezvényen? Ez is kérdés volt. A válaszok alapján nagy eséllyel szerveznek majd szépségversenyt felnőtt és kölyök kategóriában, de várhatóan a leghosszabb tacsit is keresik majd!

Bemutatók is lesznek! Többek között a Nyíregyházi Mentőkutyás Egyesület ügyes kutyusai és tehetséges gazdáik is ott lesznek az Erdei Tornapályán augusztus első vasárnapján. Nemcsak engedelmességi, hanem trükkbemutatóval is készülnek.

Az előzetes jelentkezések alapján – hiába a megyei megnevezés a rendezvény címében – megyehatárokon túlról is érkeznek majd tacskók Nyíregyházára!

 

Szerző: Rutkai

(A fotók a tavalyi rendezvényen készültek.)