Színház a Sziesztában – POSZT-os siker, VIP bérletek és kulisszatitkok

A POSZT tulajdonképpen megkoronázása volt az évadunknak. A POSZT-ra való meghívás minden színház életében a szakmai elismerés csúcsát jelenti, nekünk sem minden évben sikerül, de a mostani ilyen volt. És minden, ami ez után következik az hab a tortán!

– mondta a Móricz Zsigmond Színház ügyvezető igazgatója.

A közönségzsűri különdíját kapta a Pécsi Országos Színháztalálkozón a teátrum Illatszertár című előadása, az ebben nyújtott játékáért pedig Horváth László Attila a színészzsűri Legjobb férfi alakításért járó különdíját vette át.

A siker után pedig nincs megállás, hiszen elkezdődött a bérletvásárlás időszaka.

Most másfél hét telt el a bérletezésből, és azt gondolom, a vártnál nagyobb az érdeklődés. A legújabb kezdeményezésünk, a VIP bérlet számomra kellemes meglepetésként nagyon jól fogy, a premier bérletünkre például minden VIP kategóriás elfogyott.

– árulta el Kirják Róbert.

Ha kíváncsi, mit is jelent a VIP bérlet, és milyen kulisszatitkokra derült fényt a következő évadból, nézze meg beszélgetésünket!