Sziesztázzon Velünk! – Focisták, múzeumi újdonságok, Táncfarsang és Hamupipőke

Sziesztázzon Velünk! – Focisták, múzeumi újdonságok, Táncfarsang és Hamupipőke

A tartalomból:

 Hazatértek a törökországi edzőtáborból a Szpari focistái. Dr. Fodor Ferenc (védő) és Starosta Dávid (csatár) meséltek az edzőtábor tapasztalatairól, a felkészülési mérkőzésekről és hamarosan startoló bajnokiról.

 A Szieszta nézői már megszokhatták, hogy részleteket láthatnak a város iskoláinak szalagavatóiból. Ezúttal a Bánki és a RIDENS iskolák műsorába pillanthatnak bele az érdeklődők.

 Nagy népszerűségnek örvend kicsik és nagyok között is a Jégkorszak kiállítás, melynek a Jósa András Múzeum ad otthont. A tárlatról a kiállítás kurátora, Tompa György mesélt, akit Dohanics László kísért el, aki a Kállay Gyűjtemény programajánlatáról is beszámolt.

 Táncfarsang, az Orlai Produkciós Iroda vendégelőadása és Hamupipőke. Egy kis ízelítő, mely témák kerültek terítékre Sediánszky Nórával, aki a Szieszta vendégeként mesélt nekünk arról, milyen előadásokat láthatnak hamarosan a színházrajongók.

 

Várja Önöket a műsorvezető, Farkas Fanni!

Vetítési időpontok: 18.25, 19.30 és 22.20, szombat 8.00 és 18.30, valamint vasárnap 07.30.