Szerdától szünetel a személyes ügyfélfogadás a Polgármesteri Hivatalban

Dr. Szemán Sándor címzetes főjegyző egyeztetve a nyíregyházi operatív munkacsoporttal az alábbi intézkedést hozta:

A koronavírus járvány miatt meghosszabbított veszélyhelyzet alatt a Polgármesteri Hivatalban 2020.  november 11-től (szerdától) a személyes ügyfélfogadás szünetel.  Az ügyfelek tájékoztatása telefonon munkaidőben, míg az elektronikus ügyintézés továbbra is folyamatosan és zavartalanul működik. Ügyfeleket csak a jogszabály szerinti kötelező, halaszthatatlan és személyes jelenlétet igénylő ügyekben (házasságkötés, halotti anyakönyvi ügyek) fogad a Polgármesteri Hivatal.

Személyes jelenlétet igénylő ügyben kizárólag előzetes időpontfoglalást követően jelenhet meg ügyfél. A bejelentkezés telefonon az egységes időpontfoglalási rendszer használatával történhet a hatósági jellegű feladatot ellátó osztályok vonatkozásában, amely mobilappon és a www.nyiregyhaza.hu weboldalon is elérhető.