Szent Iván-éjre készülnek a Sóstói Múzeumfaluban

Szombaton 21 óra 20 perctől kezdődik a színpadi program a Hestia Tűztánc produkcióval, majd 22 órától a Bagossy Brothers Company lép színre. 23.30-kor a Nyírség Táncegyüttes segít megteremteni a varázslatos éjjel hangulatát, amit éjfélkor tűzugrás követ.

Üzenj a falunak!

A múzeumfaluban a bezárás előtt június 16-ától Üzenj a falunak elnevezéssel kampányt indítottak és kedvezményes árú látogatást kínálnak. A felnőttek 800, a diákok és a nyugdíjasok 350 forintért léphetnek be. A jegy mellé egy zsinórral ellátott cetlit is kapnak, amelyre ráírhatják a jövővel kapcsolatos ötleteiket, és felakaszthatják egy fára. A véleményeket és javaslatokat összegyűjtik és felhasználják a fejlesztések során.


Kapcsolódó tartalmak:

• Megújul a Sóstói Múzeumfalu – A Szent Iván-éj lesz a zárás előtti utolsó nagy rendezvény

A Szent Iván-éjjel búcsúzik tavaszig a múzeumfalu