Szemétszedést szervezett az Orosért Közéleti Egyesület

Oros két területén szedték szemetet. Az egyik csapat a Deák Ferenc utca – Csap utca kereszteződésénél kezdte a munkát, ami az utca végén fejeződött be. A másik csapat a Meggyes és Élet utca közötti kanálispart területét tisztította meg.

– Munkánkat a NYÍRVV Kft. zsákokkal, kesztyűvel és a szeméttel megrakott zsákok elszállításával segítette, amiért itt is köszönetünket fejezzük ki! Munkánkkal óvtuk környezetünket, s bízunk abban, hogy egyre többen érzik majd szívügyüknek a környezet védelmét. A mások által kidobott szemét látványnak is nagyon rossz, de nagyon sok kárt tesznek vele. Az üzenetünk: ne szemetelj! – tájékoztatta szerkesztőségünket Szécsiné Vera, Orosért Közéleti Egyesület elnök.

Kapcsolódó galéria

Szemétszedést szervezett az Orosért Közéleti Egyesület