Szavazzunk a Görögkatolikus Múzeum épületére!

„A Média Építészeti Díja célja, hogy a nemzetközi és hazai szakmai közéletben megerősítse a legkiválóbb alkotások jelenlétét, és a média képviselőinek segítségével megismertesse az érdeklődő nagyközönséget a legizgalmasabb magyar épületekkel és tervekkel. A kétfordulós versenyen egy szakmai és egy médiazsűri is értékeli a befutott alkotásokat, ráadásul a közönség is szavazhat épület, terv, és épített környezet kategóriában.”

Az elismerésért 10 épület versenyez. A közönségnek lehetősége nyílik 1-10-ig pontozni a neki tetsző épületet.  Aki még nem járt a Görögkatolikus Múzeumban azok se maradjanak távol a szavazástól. Egyházunk legújabb kulturális intézményét az itt látható fotók segítségével mutatjuk be, és lelkesítünk mindenkit a szavazásra.

A szavazatokat az alábbi linken adhatják le november 4-ig.

A Görögkatolikus Múzeum a 7. a bemutatott épületek sorában. Szavazat a  kép alatti pontszámra kattintva adható le.

Támogassák a görögkatolikus egyház elismertségét, és adjanak 10 pontot a Görögkatolikus Múzeum épületére!

Kapcsolódó galéria

Görögkatolikus Múzeum