Strandfoci torna - Még négy hely kiadó, csütörtökig lehet nevezni

Strandfoci torna - Még négy hely kiadó, csütörtökig lehet nevezni

Csütörtökig lehet nevezni a Strandfoci Bajnokságra. Ezúttal is Sóstó lesz a helyszín, és 36 csapat vehet részt. A kispályás szezon augusztus elején indul. 

Július 15-én kezdődik a hagyományos strandfoci torna a Sóstói strand területén. A Fatum Property Kupa iránt most is nagy az érdeklődés, már csak négy kiadó hely van. Csütörtökig nevezhetnek a csapatok. 

– Kitűnően állunk a szervezéssel. Sokat segített, hogy most már védettségi igazolvány nélkül látogathatók a strandok. Négy női csapat mellett 32 férfi gárda indul, már csak négy kiadó helyünk van. Csütörtökön zárul a nevezés - mondta Dajka László főszervező. 

Vannak akik családdal együtt érkeznek, Vácról például egy együttes már megérkezett Nyíregyházára. Augusztus 9-én pedig rajtol a Városi Kispályás idény. 119 együttes már nevezett, de további jelentkezőket várnak. A rajt előtt rendezik a Vígh István emléktornát, majd elkezdődik az őszi szezon. A találkozókat a Városi Stadion salakpályáin tartják.