A Kecskemét ellen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus a MOL Magyar Kupában.

Jv: Pintér Csaba (Kóbor Péter, Vígh-Tarsonyi Gergő)

Nyíregyháza: Fejér - Baki, Alaxai, Gengeliczki, Farkas B., Kesztyűs, Sigér, Nagy B., Kovácsréti (Vida 84.), Géresi (Beke 70.), Gresó (Novák 60.)

Vezetőedző: Tímár Krisztián

Kecskemét: Varga B. – Szabó A., Belényesi, Iyinbor (Szendrei 78.), Szűcs (Meskhi 33.), Vágó, Zsótér (Pálinkás 70.), Zeke (Leoni 78.), Horváth K., Májer (Nagy O. 78.), Lukács

Vezetőedző: Szabó István

1. perc A KTE kezdte mérkőzést.

5. perc Géresi tette vissza veszélyesen a labdát szélről, szöglet lett a támadás vége. Kovácsréti sarokrúgását kiütötte Varga.

6. perc Szöglet a másik oldalon is, itt Szabó lőtt fölé.

9. perc Lukács ment el veszélyesen szélen, Alaxai becsúszva szerelte.

15. perc Kiegyenlített volt az első negyedóra.

21. perc Szűcsöt kellett hosszasan ápolni, rosszul esett Kesztyűs belépője után.

25. perc Nagyon szép támadást vezetett a Szpari a bal oldalon, végül Nagy B. beadása után tisztáztak a vendégek. A szöglet után Belényesi rúgta ki a labdát.

33. perc Géresi ment el jól a bal oldalon, végül szorongatott helyzetben mellé lőtt.

34. perc Sigér kapott sárga lapot.

40. perc Lukács szabadrúgása után Meshki lőtt fölé

43. perc Vezet a KTE, Májer veszélyes beadása után Sigér fejéről ment a kapuba a labda, 0-1.

44. perc GÓÓÓL!!! Azonnal jön a válasz, Géresi Krisztián passza után Gengeliczki Gergő lőtt középről a kapuba, 1-1.

Vége az első félidőnek, gyors gólváltás után 1-1.

47. perc Kovácsréti szép cselek után adta be a labdát, Varga lehúzta.

49. perc Géresi csípett el majdnem egy hazaadást.

52. perc Sigér jó labdájával Géresi ment el a bal oldalon, de a 16-oson belül szerelték.

55. perc Nagy B. lépett ki középen egy labdaszerzés után, elesett, így végül Gresó lőtt fölé közelről. Nincs büntető.

60. perc Géresi csapta be szépen emberét a jobb oldalon, végül nem jutott lövőhelyzethez.

62. perc Szpari szöglet után Alaxai lőtt mellé.

67. perc Kovácsréti lőtt mellé 25 méterről.

69. perc GÓÓÓÓL! Vezet a Szpari. Kovácsréti Márk passza után Novák Csanád lépett ki, és értékesítette  ziccert, 2-1.

76. perc Horváth lőtt kétszer egymás után, Fejér mindkét próbálkozást hárította.

78. perc Horváth kapott sárga lapot.

81. perc Baki kapott sárgát.

89. perc Gengeliczki kapott sárga lapot.

Vége a meccsnek, a Szpari sporttörténelmet írva a legjobb négy közé jutott a MOL Magyar Kupában!