Sok a hiányzó a Spartacusnál, a Vasas lesz az ellenfél szerdán este Budapesten

Erre szokták mondani, hogy a baj nem jár egyedül. A Nyíregyháza Spartacus majdnem egy csapatra való játékosáról derült ki a Szeged elleni mérkőzés előtt, hogy pozitív koronavírus teszt miatt nem léphetnek pályára egy ideig, majd a mérkőzés után is voltak akik megbetegedtek. Kedden este aztán megérkeztek a teszteredmények, és a sok rossz mellett annyi jó hír, hogy itt nem Covid fertőzésről van szó, így nem kell karanténba vonulniuk. Így is rövid ideig kérdéses volt, hogy szerdán pályára léphet-e a Spartacus a Vasas ellen, de mivel nincs új fertőzött, így utazhat a csapat a fővárosba. Bár a keret erősen hiányos, és az egyik legerősebb játékosállománnyal rendelkező együttes lesz az ellenfél, nem feltartott kezekkel lép majd pályára a Spartacus. A találkozó szerdán 18 órakor kezdődik.