Sétával segíthetsz! Jótékonysági séta a beteg és rászoruló gyermekek támogatására

Sétával segíthetsz! Jótékonysági séta a beteg és rászoruló gyermekek támogatására
A résztvevők 10 helyszínen, 10.000 lépéssel csatlakozhatnak az országos akcióhoz.

Indítsuk az őszt egy kiadós sétával, tegyünk 10.000 lépést egy jó ügyért és saját egészségünkért, szeptember 22-én. 

Már egy órás, lendületes sétával is sokat tehetünk egészségünkért. Még könnyebb útra kelni, ha tudjuk, hogy ezzel rászoruló gyermekeknek is segíthetünk.

Indítsuk az őszt egy kiadós sétával, tegyünk 10.000 lépést egy jó ügyért és saját egészségünkért!

Az Amway Hungária 2019 szeptemberében újra jótékonysági sétát szervez, melynek célja a beteg és rászoruló gyermekek támogatása. A résztvevők 10 helyszínen, 10.000 lépéssel csatlakozhatnak az országos akcióhoz.

Nyíregyházán a jótékonysági esemény résztvevői egy 5 kilométeres, hangulatos sétával és jelképes részvételi díjjal, 1000 forinttal a Szabolcsi Esőemberekért Alapítványt támogathatják. A nevezési díjat az Amway megduplázza, ezzel is segítve az alapítvány munkáját. A befolyt összeget az alapítvány a Nyíregyházi Göllesz Viktor Szakiskola, Általános Iskola és EGYMI sajátos nevelési igényű tanulóinak támogatására fordítja.

 

A jótékonysági séta részletei:

Időpont: 2019. szeptember 22. (vasárnap)

Gyülekező: 14:30 óra

Indulás: 15:00 óra

Útvonal: az erdei tornapálya parkolójától 5 km séta után visszaérkezés a tornapályához.