Sebestyén Balázs szerint sokat fejlődött Nyíregyháza – Roadshow volt ma a Kossuth téren

Sebestyén Balázs szerint sokat fejlődött Nyíregyháza – Roadshow volt ma a Kossuth téren

A Rádió 1 Roadshow negyedik napján a stáb Nyíregyházára is ellátogatott. 

Csütörtök reggel 6 és 10 óra között települt ki a Kossuth térre Sebestyén Balázs, Vadon János, és Rákóczi Ferenc, akikkel jó hangulatban indították a napot a nyíregyháziak.

A reggeli műsor sztárja, Sebestyén Balázs két megszólalás között a Nyíregyházi Televíziónak azt mondta: vannak helyek, ahol visszafogottabbak a hallgatók, de a nyíregyházi közönség nagyon jó, és szívesen visszatérne a családjával is városunkba, ami láthatóan sokat fejlődött, az állatkertről pedig nagyon sok jót hallott.

Sebestyén Balázs szerkesztőségünknek elmondta:

Szerintem nagyon sokat fejlődött Nyíregyháza! Jani beszélt egy bringaútról, amit most átadtak, és egy másikról, ami Tokajig vezet, azon bringázott tegnap. Azért ezeket halljuk, aztán itt van az állatkert... Ezek a fejlesztések, ezek a változások látszanak.