Rimaszombaton a birkózók - nemzetközi tornán vett részt a Nyírsport SE

Rimaszombaton a birkózók - nemzetközi tornán vett részt a Nyírsport SE

Immár 36.alkalommal rendezték meg a felvidéki Rimaszombaton a Gemersky Pohár (Gömör Kupa ) Nemzetközi Meghívásos Szabadfogású birkózó versenyt, melyre a nyíregyházi Nyírsport SE birkózó szakosztálya is meghívást kapott. Az Egyesület 4 versenyzővel képviselte városunkat a Csehország, Szlovákia és Magyarország részvételével lebonyolított rendezvényen. A Juniorok között Ágoston Alexander aranyérmet szerzett, és a Gyermek korosztályban Maros István is a dobogó legfelső fokára állhatott. Oláh Márton csak a döntőben kapott ki ellenfelétől, így egy ezüstéremmel gazdagíthatta gyűjteményét. A Diák korcsoportban első éves Vágner Patriknak meg kellett elégednie az ötödik hellyel.